Skontaktuj się z nami

IMPREZA MOTOCYKLOWA

30 maja - 30 sierpnia 2020

W sezonie 2020 przygotowaliśmy dla Was puchar -  Yamaha Tourist Rally Cup 2020.  Wspólnie z Yamaha Motor Polska zapraszamy na serie 4 niedzielnych jednodniowych rajdów turystycznych na orientację. Rywalizacja obywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca począwszy od maja -STRAT- z wielkim FINAŁEM w sierpniu! Rywalizacja odbędzie się:

  • 31 maja w Katowicach, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha Wawrosz
  • 28 czerwca w Sieradzu, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha Adrenalina
  • 26 lipca w Poznaniu , salon: Autoryzowany Dealer Yamaha Centrum
  • 30 sierpnia w Gdańsku, salon:  Autoryzowany Dealer Yamaha AC Motors

Zapraszamy do wspólnej zabawy WSZYSTKICH motocyklistów niezależnie od posiadanego typu czy marki motocykla. Trasa rajdu  w 98% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Przejazd liczy ok. 130-180km  będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu.  Czas trwania etapu to ok 5-8h w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności  i podejścia do rywalizacji. Rajd nie odbywa się na czas –  tu liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte. Nawigacja na  trasie odbywa się przy pomocy roadbooka – to bardzo proste narzędzie do nawigacji sprawi że zasmakujesz w rajdowych emocji!

Zaczynam zabawę o 9.00 a kończymy finałem etapu o 18.00! Na imprezę możesz przybyć z przyjaciółmi, dziećmi lub całą rodziną.  

https://rajdymotocyklowe.com/rajdy/yamaha-tourist-rally-cup-2020-katowice