Skontaktuj się z nami

Anty-kradzież - zabezpiecz swój pojazd!

 

 

Jeśli parkujesz swój pojazd gdzieś na dłużej lub jesteś na wycieczce i zostawiasz go tylko na chwilę, możesz czuć się spokojny - pilnujemy Twojego pojazdu.

Przez smartfon czy stronę www uzbrajasz i rozbrajasz swój pojazd. Jeśli opuściłby strefę zbrojenia, powiadomimy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe, a Ty będziesz mógł skontrolować, co się z nim dzieje, sprawdzić jego lokalizację i szybko działać.

 

Zabezpieczenie pojazdów w system monitorowania GPS jest jednym z najefektywniejszych na rynku. Blisko 70% pojazdów skradzionych, które były wyposażone w ten system, udaje się odzyskać w ciągu 48 h od kradzieży - to 3 razy więcej niż w przypadku pozostałych pojazdów!

Także koszt wyposażenia pojazdu w taki system jest najbardziej optymalny - porównywalny do markowych zabezpieczeń mechanicznych czy alarmów, a dający znacznie większą szansę na odzyskanie pojazdu.

Nie ma zabezpieczeń doskonałych, ale dyskretny, działający nawet po odcięciu zasilania, trudny do znalezienia w pojeździe, stały system monitoringu GPS to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy z systemów dostępnych obecnie na rynku za przystępną cenę.