Skontaktuj się z nami

Jak to działa?

LionLOG to system monitoringu GPS dla pojazdów turystycznych.

Stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju system monitoringu dla pojazdów, które służą do turystyki.

Motocykle czy samochody klasyczne (oldtimery), skutery wodne i łodzie, quady, skutery śnieżne, a nawet pojazdy elektryczne - wszystkie one są coraz popularniejsze, a turystyka w stylu MOTO zyskuje obecnie wiele nowych form i wielu wielbicieli.

System nie tylko pomaga w kolekcjonowaniu takich WYPRAW, ale i "pilnuje" Twojego pojazdu...

 

Nasz system zbudowany jest jako wyjątkowe połączenie systemu monitoringu GPS pojazdu i rejestrowania aktywności użytkownika w naszym panelu systemowym.

Pojazd ma w dyskretnym miejscu zamontowane niewielkie urządzenie lokalizujące GPS, które poprzez sieć GSM łączy się z naszym systemem głównym. W systemie tym zbieramy i poddajemy obróbce wszystkie dane dotyczące danego pojazdu, takie jak jego czas jazdy, lokalizacje czy prędkości, z którymi się porusza. Oczywiście wszystkie Wasze dane są zabezpieczone w naszym systemie, wiec nikt niepowołany nie ma do nich dostępu.

 

Panel systemowy jest dostępny dla użytkowników systemu z abonamentem i pozwala na dostęp do wszystkich swoich danych i funkcji poprzez przeglądarkę internetową komputera czy urządzenia mobilnego.

Główne funkcje naszego systemu to: lokalizacja on-line pozycji pojazdu, pełna historia lokalizacji, dane statystyczne jazdy oraz nasza wyjątkowa funkcja – REJESTRACJI WYPRAW.

Odbywa się ona automatycznie (na podstawie zadanych wymagań) lub ręcznie przez użytkownika.

 

Do każdej z wypraw użytkownik może dodać materiały multimedialne, takie jak zdjęcia, linki do filmików wideo, opisy trasy czy swoje uwagi, a system automatycznie doda widoki map i tras, statystykę i dane jazdy, nazwy, etapy, i stworzy STRONĘ WYPRAWY, do której już zawsze łatwo będzie wrócić, udostępnić czy prezentować...