Skontaktuj się z nami

Aktualności

LionLOG już po raz drugi na Mistrzostwach Świata Super Enduro w Krakowie!

Ekipa LionLOG była już po raz drugi kibicować wszystkim fanom motocrossu na Mistrzostwach Świata Super Enduro które odbyły się w krakowskiej Tauron Arenie w minioną sobotę. Newsem wieczoru był powrót Tadka Błażusiaka na scenę i to w doskonałej formie, zwyciężając tą rundę eliminacji.

Więcej

Piszą o systemie GPS LionLOG - MOTOVOYAGER.NET

Bardzo nam miło jak testują nasz system ludzie którzy tak jak my kochają podróże, szczególnie te w stylu MOTO! Tym razem napisał o nas znany portal MOTOVOYAGER.NET na którego łamach dwoje podróżników dzieli się z czytelnikami swoimi uwagami i oceną naszego systemu. Zapraszamy do lektury ...

Więcej

Touratech Travel Event 2017 z LionLOG

Już niedługo spotykamy się na 8 EDYCJA TOURATECH TRAVEL EVENT 2017 W tym roku czekają na Was nowe, pełne wyzwań trasy, piękne krajobrazy, mnóstwo eventowych atrakcji, a po każdym dniu pełnym wrażeń relaks w komfortowym, malownicziczo położonym Hotelu&Spa Kocierz.

Więcej

Zapraszamy Salony i Kluby do Współpracy!

Współpracujemy z coraz wiekszą liczbą salonów motocyklowych w całej Polsce. Proponujemy bardzo dobre warunki współpracy, materiały reklamowe i techniczne dotyczące montażu, wspólne akcje promo! Zapraszamy do współpracy również wszelkiego rodzaju Kluby zrzeszające fanów motoryzacji i podróżowania w stylu MOTO. Proponujemy obopólną współpracę z Automobilklubami, Klubami motocyklowymi, Stowarzyszeniami itp.

Więcej

Montaż Systemu LionLOG

Zalecamy montaż systemu LionLOG w Waszych pojazdach w fachowych warsztatach, to daje gwarancję poprawnego działania systemu. Jeśli jednak chcecie sami zamontować sobie urządzenie w swoim pojeździe, to informujemy że istnieje taka możliwość. Po więcej informacji zapraszamy na naszego maila.

Więcej

Rozpoczynamy Sezon Pełną Parą!

od 1 marca startuje sprzedaż i promocja Systemu LionLOG w sezonie 2017! Mamy sporo zapytań od Was, żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Piszcie do nas na: info@lionlog.com

Więcej