Skontaktuj się z nami

Aktualności

Moskwa zimą /Winter Moscow/ - 2019

W ramach przygotowania do wyjazdu na Jakuck zimą w 2020 roku postanowiłem w 2019 dojechać motocyklem do Moskwy a następnie samolotem przemieścić się do Jakucka. Chce zobaczyć w Jakucku, jak ludzie na co dzień żyją w mrozach dochodzących do -60 stopni.

Więcej

Kolekcja Twoich Wypraw w LionLOG System

Codziennie nasi Klienci tworzą w systemie Lionlog - ślady lwa nowe wyprawy ze swoich podróży tych dalekich i tych bliskich ... Kilka minut wystarczy, aby każdy mógł mięć gotową własną, taką relacje z swojej wyprawy ...

Więcej

Zapraszamy do współpracy Salony i Warsztaty MOTO!

Współpracujemy już z wieloma salonami i warsztatami motocyklowymi w całej Polsce. Proponujemy bardzo dobre warunki współpracy, materiały reklamowe i techniczne wsparcie dotyczące montażu, wspólne akcje promo! Zapraszamy do współpracy również wszelkiego rodzaju Kluby zrzeszające fanów motoryzacji i podróżowania w stylu MOTO (specjalne zniżki na zakupy grupowe!). Proponujemy obopólną współpracę z Automobilklubami, Klubami motocyklowymi, Stowarzyszeniami itp.

Więcej

JUŻ DOSTĘPNA! Funkcja udostępniania swojej pozycji ...

Udostępniamy Wam ciekawą funkcję - czasowego udostępniania innym własnej pozycji. Jeśli jedziesz na wyprawę, lub po prostu chcesz by ktoś przez jakiś czas wiedział gdzie jest twój pojazd, ta funkcja będzie pomocna. Rodzina jest spokojna, wiedząc co się z Tobą dzieje! A może Twoi znajomi z Facebooka chcą śledzić postępy Twojej wyprawy ? Wystarczy, że podasz adres @email osoby której chcesz udostępnić swoją pozycję, określisz do kiedy ma on być aktywny - i gotowe! Osobą posiadająca takiego linka ma dostęp jedynie do informacji o Twojej bieżącej lokalizacji, widoku tego punktu na mapie, oraz informacje czy pojazd jest w ruchu.

Więcej

Rozpoczynamy Sezon 2019 Pełną Parą!

Już kolejny rok, w nowym sezonie startuje sprzedaż i promocja Systemu LionLOG! Mamy sporo ciekawych informacji, a żadne pytanie z Waszej strony nie zostanie bez odpowiedzi. Piszcie do nas na: info@lionlog.com.

Więcej

Montaż Systemu LionLOG

Zalecamy montaż systemu LionLOG w Waszych pojazdach w profesjonalnych warsztatach, co daje gwarancję poprawnego działania systemu. Jeśli jednak chcecie sami zamontować urządzenie w swoim pojeździe, to informujemy, że istnieje taka możliwość. Po więcej informacji zapraszamy na naszego maila.

Więcej