Skontaktuj się z nami

Aktualności

Słowacja na weekend MOTO

Słowacka kuchnia nie jest ani fit, ani lekka... jest za to cholernie smaczna. Po obfitej jajecznicy na śniadanie startuję z Orawy - kierunek... Tatry.

Więcej

Piszą o systemie GPS LionLOG - MOTOVOYAGER.NET

Bardzo nam miło jak testują nasz system ludzie którzy tak jak my kochają podróże, szczególnie te w stylu MOTO! Tym razem napisał o nas znany portal MOTOVOYAGER.NET na którego łamach dwoje podróżników dzieli się z czytelnikami swoimi uwagami i oceną naszego systemu. Zapraszamy do lektury ...

Więcej

Kolekcja Twoich Wypraw w LionLOG System

Codziennie nasi Klienci tworzą w systemie Lionlog - ślady lwa nowe wyprawy ze swoich podróży tych dalekich i tych bliskich ... Kilka minut wystarczy, aby każdy mógł mięć gotową własną, taką relacje z swojej wyprawy ...

Więcej

Classic Group na Tour de Pologne

"Projekt redakcjaBB, zabytkowe samochody i Tour de Pologne wydają się trudne do połączenia, ale po chwili można zauważyć, że te trzy żywioły mają wspólne cechy..."

Więcej

Rozpoczynamy Sezon 2019 Pełną Parą!

Już kolejny rok, w nowym sezonie startuje sprzedaż i promocja Systemu LionLOG! Mamy sporo ciekawych informacji, a żadne pytanie z Waszej strony nie zostanie bez odpowiedzi. Piszcie do nas na: info@lionlog.com.

Więcej

Moskwa zimą /Winter Moscow/ - 2019

W ramach przygotowania do wyjazdu na Jakuck zimą w 2020 roku postanowiłem w 2019 dojechać motocyklem do Moskwy a następnie samolotem przemieścić się do Jakucka. Chce zobaczyć w Jakucku, jak ludzie na co dzień żyją w mrozach dochodzących do -60 stopni.

Więcej